Цікаві факти
0

Не тільки спиртне: які ще продукти можуть показати проміле під час перевірки на алкоголь

Кожен автомобіліст знає про те, що сідати за кермо п’яним категорично заборонено. По-перше, такою недобросовісною поведінкою автомобіліст підставляє під удар як численних колег з автомобільного руху, так і пішоходів. Більше того, «водій під шафе» ставить під загрозу себе та своїх близьких, які перебувають у салоні. Нарвавшись у такому вигляді на перевірку, водій гарантовано втратить права на керування ТЗ. Ось тільки є одна проблема при вимірі драгером. Проміле у крові можуть показати не лише спиртні напої.

Може бути навіть у ромовій бабі.

Далеко не тільки спиртовмісні напої під час перевірки на алкотестері покажуть позитивний результат у вигляді проміле. Більше того, етанол у крові в деяких випадках може з’явитися навіть натще. Річ в тому, що у деяких людей у ​​стресових ситуаціях організм виробляє підвищену кількість цієї речовини, внаслідок чого може статися інтоксикація крові, як після вживання алкогольного напою. Але найголовніше, що проміле впевнено показують деякі продукти харчування, абсолютно невинні на перший погляд.

Може бути у ліках.

Важливо запам’ятати загальне правило: проміле на алкотестері стабільно показують будь-які продукти харчування, при виробництві яких використовуються процеси бродіння, а також продукти, які наповнюються алкоголем при приготуванні. Отже…

По-перше: безалкогольне пиво. Цей напій не є «порятунком» для любителів випити пивка. На алкотесті такий напій може показати від 0,1 до 0,4 проміле.

По-друге: шоколадні цукерки, ромова баба, інша випічка. Сьогодні багато випічки для м’якості обробляють спиртовмісними рідинами. У результаті все перераховане може показати від 0,1 до 0,3 проміле.

По-третє: кефір, йогурт, кумис. Ці продукти легко показують до 0,6 проміле в крові.

По-четверте: деякі фрукти та соки. Наприклад, апельсин може показати до 0,2 проміле. Банан – до 0,22 проміле. Апельсиновий сік – до 0,3 проміле.

Навіть у копченій ковбасі.

По-п’яте: чорний хліб з маслом та сирокопченою ковбасою – до 0,2 проміле.

По-шосте: будь-які спиртовмісні медичні препарати. Тут у нас численні спреї для горла, собача кропива, корвалол, валокордин, календула, валеріанка, глід і багато інших настойок. Перелік наведених ліків не повний. Ліки показують від 0,1 до 0,5 проміле.

Зрештою, варто згадати про те, що підвищене виділення етанолу в організмі можуть провокувати навіть нав’язливі (або не дуже) думки про спиртне. Науково доведено, що такі фантазії можуть підвищити вміст спирту в крові до 0,12 проміле.

У безалкогольному пиві.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати чи можна вживати алкоголь у припаркованому автомобілі

Advertisement
Теги: ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню