ЛайфхакиЦікаві факти
0

Для чого деякі автомобілісти заливають масло в пороги машини

Для чого деякі автомобілісти заливають масло в пороги машини

Деякі автомобілісти заливають у пороги свого улюбленого автомобіля моторне масло. Зрозуміло, далеко не всі водії знають і розуміють, для чого взагалі така процедура потрібна. Користуються нею досвідчені автомобілісти вже не перший рік. Щоправда, технічні фахівці з цього приводу мають свою думку.

Навіщо масло заливають у пороги та як це зробити?

Для чого деякі автомобілісти заливають масло в пороги машини 1
Спочатку потрібно відкоркувати.

Масло в пороги заливають з єдиною метою – це їхный захист від іржі. Строго кажучи, заливають найчастіше не нове моторне масло, а вже злите з автомобіля відпрацьоване масло. Цей спосіб захисту порогів з’явився дуже давно. Користуються ним водії у різних країнах не перше десятиліття, починаючи з того моменту, як кузов авто став несучим, а пороги перетворилися на силові.

Для чого деякі автомобілісти заливають масло в пороги машини 2
Найчастіше використовується відпрацьоване масло

Найчастіше заливають відпрацьоване масло в пороги за допомогою фарбопульта. Спочатку відпрацьоване масло набирають у ємність для фарби, а потім вводять у поріг через зливний отвір. У більшості випадків зливні отвори захищені пластиковими або гумовими заглушками, тому спочатку їх доводиться відкорковувати. Після закачування нового масла чи відпрацьованого масло, злив знову наглухо закривається. Згодом закачене всередину відпрацьоване масло розподілиться тонким жирним шаром і захищатиме метал від руйнівного впливу. Найчастіше такого способу захисту вистачає на 5-7 років їзди.

Які недоліки даного способу?

Для чого деякі автомобілісти заливають масло в пороги машини 3
Масло буде витікати.

Як і будь-який народний спосіб, метод із відпрацьованим маслом не позбавлений недоліків. І насамперед йдеться тут про недостатню ефективність захисту. Особливо коли водії використовують саме відпрацьоване масло. Річ у тім, що, закачуючи в пороги масло, що вже попрацювало в двигуні, водій використовує засоби, антикорозійні властивості якого помітно скоротилися. Відпрацьоване масло все ще захищає метал і найголовніше – воно перешкоджає проникненню до конструкції головного окислювача в особі кисню.

Для чого деякі автомобілісти заливають масло в пороги машини 4
Найкраще використовувати спеціальні засоби.

Однак, ні нове масло, ні відпрацьоване масло не здатні витіснити воду, що вже потрапила в пороги. Крім того, моторне масло гарантовано почне капати через щілини або отвори, залишаючи характерні сліди на асфальті та регулярно вводячи автомобіліста в оману щодо технічного стану його автомобіля. Тому найкращим варіантом буде використання спеціалізованих захисних засобів. Добре, що вибір таких захисних засобів надзвичайно широкий.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати як помити двигун авто в домашніх умовах

Advertisement
Теги: , , ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню