Цікаві факти
0

Чому міняючи проколоте колесо, треба ввімкнути магнітолу і закрити вікна

Заміна спущеної шини на дорозі – неприємна ситуація, але ніхто не може забезпечити себе від неї. І тут немає нічого страшного. Проте, коли це стається, люди починають нервуватися і забувають про правила безпеки. Про те, як швидко виправитися і уникнути справжньої небезпеки, розповідаємо в цій статті.

Останнім часом автомобіль знову став найдоступнішим засобом транспорту. І при різних потребах доїхати кудись подальше рідного міста, то вибір способу добратись до місця призначення найчастіше падає саме на автомобіль.

Варто зазначити, що в “жирні” роки у багатьох водіїв з’явилось уявне почуття безпеки: бандитів з 90-х років на автотрасах давно немає. Тим користуються люди в глибинці, які бажають легко заробити гроші. Адже, на жаль, доходи населення знизилися…

Методи злочинців досить банальні і прості. Вони беруться з тих самих дев’яностих років. Адже в салонах автомобілів подорожуючих людей є багато цінних речей. Гроші і документи, як раніше, громадяни клали в гаманець або бардачок. Нечесні люди націлюються саме на це.

Схема наступна. Спочатку обирають жертву. Це має бути одинокий водій на автомобілі середнього класу. У нього є щось варте крадіжки.

На стоянці або на автозаправній станції колесо потенційної жертви проколюють гострою вилкою, щоб повітря виходило повільніше. Це означає, що людина помічає неприємність в віддаленому від “життя” місці. А коли вона починає піднімати автомобіль, зловмисники відкривають двері і крадуть цінності. Водій, зайнятий роботою, помічає втрату занадто пізно.

Існує простий лайфхак, щоб попередити злам. Потрібно включити в салоні музику гучніше, закрити вікна та двері. Відімкнути замок для професійних зловмисників не буде проблемою. Але як тільки вони це зроблять і відкриють двері, звук магнітоли стане слухно сильніше. Ось і ознака — хтось намагається проникнути в салон! Так просто і легко можна уникнути крадіжки речей. Ймовірно, зловмисники втікатимуть, не зачіпивши нічого й нікого, оскільки напад на водія вже є зовсім іншою статтею Кримінального кодексу.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати навіщо досвідчені водії кладуть під колеса поліетиленові пакети

 

➡Підпишись на нас в – Google НОВИНИ, щоб отримувати більше цікавих новин про авто!

Advertisement

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню