Цікаві факти
0

Навіщо досвідчені водії кладуть під колеса поліетиленові пакети

Багато водіїв возять у багажниках своїх “залізних коней” звичайні дешеві пакети з магазину. У них зручно носити покупки, але вони цілком можуть стати в пригоді і під час обслуговування машини, і в дорозі. А про те, як саме використовувати їх не за прямим призначенням, а для “автомобільних” справ, розповідаємо в цій статті.

Почнемо з того, що пакети полегшують роботи з обслуговування машини. Наприклад, вони дуже допоможуть під час заміни рідини в гідропідсилювачі керма (ГПК). Для цього спочатку кладемо дві такі поліетиленові сумки на підлогу гаража і наїжджаємо на них колесами. Потім відкриваємо капот, беремо так званий шприц Жане, пристосовуємо до нього шланг і опускаємо в бачок ГПК. Заливаємо за допомогою цієї нехитрої конструкції нову рідину в систему і обертаємо кермо при заглушеному моторі.

Це необхідно зробити, щоб стару відпрацьовану рідину почало видавлювати через “зворотку”. А пакети якраз потрібні, щоб кермо оберталося легше, адже підсилювач не функціонує. Таким чином, методом заміщення, міняємо рідину на нову. І не треба нічого розбирати. Та й на шини не буде підвищених навантажень при обертанні: пакети знизять тертя. Особливо, якщо підлога гаража бетонна.

Пакет стане в пригоді і на бездоріжжі. Скажімо, під’їхали до дачі, а кілометр ґрунтової дороги розмило. Якщо привід у автомобіля передній, то без встановлення ланцюгів або спеціальних браслетів на ведучу вісь не обійтися. Самі ланцюги і фіксувальні пристрої на цих самих браслетах роблять сталевими. І проблема в тому, що під час проїзду через ями метал треться об легкосплавний диск, залишаючи на ньому подряпини. Не надто критично, але вкрай неприємно, адже машина втрачає товарний вигляд. Та й перефарбовувати диски довго і дорого. Тож щоб позбавити себе неприємностей, підкладаємо пакети (у згорнутому вигляді) під сталеві замки браслетів – так емаль дисків точно залишиться недоторканою, і до “фазенди” доберетеся без втрат.

Поліетиленовий пакет допоможе закріпити і пластикове кріплення, яке розхиталося. Наприклад, якщо на ґрунтовці зачепили камінь, внаслідок чого перекосило бризковик, а різьблення зірвало. Беремо шматок пакета, намотуємо на кріплення або шпильку, не економлячи матеріал. Далі залишається встановити бризковик на місце і щільно затягнути кріплення. Звичайно, рішення не найефективніше, але дотягнути до автомагазину або сервісу допоможе.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати що можна і не можна встромляти в гніздо прикурювача

 

➡Підпишись на нас в – Google НОВИНИ, щоб отримувати більше цікавих новин про авто!

Advertisement

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню