Цікаві факти
0

10 жахливих автомобілів, які ніколи не повинні були з’являтися на дорогах

Як жахливо спостерігати на дорозі надзвичайно дивний, але дуже лякаючий автомобіль. Деякі з них виглядають так, наче їх творці захворіли. Так, автомобіль може бути предметом мистецтва, але іноді дизайнери дійсно перебільшують. У цій статті я розповім про 10 найжахливіших автомобілів в історії автобудування.

1. AMC Pacer

 

Автомобіль, що був випущений у 1975 році, мав надзвичайно незвичний зовнішній вигляд. На перший погляд здавалося, наче його задня частина була відрізана, що робило його надзвичайно нестабільним на дорозі. Незважаючи на те, що він був одним із найбільш дорогих автомобілів свого часу, він так і не став популярним, а його продажі були настільки низькими, що виробництво було зупинено.

2. Bricklin SV-1

 

З моменту виходу цього автомобіля на ринок у 1974 році, він одразу отримав прозвисько “лемон” (лаймон). Він мав дивні двері, які піднімалися вгору, нагадуючи крило. Деякі власники скаржилися на корозію алюмінієвого кузова. Цей автомобіль був досить дорогим (приблизно 10 000 доларів) і продавався лише в США і Канаді.

3. Ford Edsel

 

О, який жахливий автомобіль! Цей транспортний засіб був випущений у 1958 році і став найбільш невдалим проектом компанії Ford. Він вироблявся лише два роки і в 1960 році був знятий з виробництва. Вартість його комплектацій сягала 4 000 доларів, що було надзвичайно високою ціною для того періоду. Одним з найбільш дивовижних елементів дизайну була вертикальна решітка радіатора, яку можна було порівняти лише з пащею мегалодона.

4. Messerschmitt KR200

 

Цей автомобіль, який був створений у Німеччині у 1955 році, був малесеньким. Він міг розвивати швидкість приблизно 90 км/год, але виглядав дивно і навіть викликав жах. Причина полягала в тому, що дизайнер вирішив розмістити одне заднє колесо і два передні, що робило автомобіль надзвичайно нестійким на дорозі.

5. Reliant Robin

 

Це був трицикл, вироблений у Великобританії. Автомобіль став широко відомим завдяки британському комедійному серіалу “Only Fools and Horses”. Незважаючи на це, Reliant Robin був введений у виробництво без достатньої кількості технічних вдосконалень і мав багато проблем, характерних для малих автомобілів.

6. Trabant

 

Цей автомобіль був створений у НДР і вважається одним з символів розпаду комуністичного блоку. Модель вироблялася з 1957 по 1962 рік і стала наймасовішим автомобілем НДР. Розробники використовували застарілі технології та матеріали. Основний елемент жахливого дизайну автомобіля – корпус з дуропласту.

7. AMC Gremlin

 

Цей автомобіль був випущений у 1970 році і отримав свою назву завдяки своїй незвичайній формі кузова, схожій на гремліна. AMC Gremlin був доступним і практичним автомобілем для молоді, але його дизайн був дуже сумнівним.

8. Subaru XT

 

Цей автомобіль був випущений у 1985 році і став одним з перших автомобілів у світі з купе-кузовом. Однак його дизайн не був найкращим.

9. Fiat Multipla

 

Цей мінівен був розроблений в Італії і випущений у 1998 році. Він викликав безліч негативних відгуків через свій екстравагантний зовнішній вигляд. Однак він був функціональним і одним з найпросторіших автомобілів у своєму класі. Нажаль, його надто різноманітний дизайн і нецікаве перепрофілювання зробили його малоуспішним продуктом на ринку.

10. Citroën Ami

Цей французький легковий автомобіль вироблявся з 1961 по 1979 рік. Відсутність аеродинаміки і сумнівна естетика кузова представляли собою невдалу спробу збільшити продажі серед французьких покупців.

Отже, ось список 10 найжахливіших, найстрашніших автомобілів в історії автомобілебудування. Сподіваюся, що ніколи більше не з’явиться нічого подібного на дорогах.

 

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 8 логотипів автомобільних брендів, які можуть похвалитися цікавою історією походження

 

➡Підпишись на нас в – Google НОВИНИ, щоб отримувати більше цікавих новин про авто!

Advertisement

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню