Цікаві факти
0

Навіщо насправді потрібні дерев’яні накидки на сидіння машини

Кольчуга із дерев’яних намистин, накинута на водійське сидіння – дитячий спогад про всіх, народжених у в часи радянської окупації України. Такі «пристрої» широко використовувалися всюди, і з роками вони не втратили своєї популярності – до сьогодні їх можна зустріти в багатьох таксі та інших автомобілях, де водій проводить багато часу за кермом. Що ж робить їх так улюбленими?

Дерев’яна оббивка на сидінні – це справжня старовина і непоправний дискомфорт в сучасному світі високотехнологічних і добре обладнаних автомобілів. Для чого нам цей релікт, коли багато моделей вже мають масаж та охолодження? Пора вже змінити платівку і перестати користуватися дідівськими лайфхаками, чи не так? А ось же користуються, досі купують і ставлять цю “штуку” на сидіння, причому на старих Жигулях вона трапляється нітрохи не рідше, ніж на новенькому Mercedes. А в чому суть то?

Для початку варто розібратися з основним призначенням цього складного, але екологічного обладнання. Накидка потрібна не для масажу і не для комфорту, як про це багато хто думає, оскільки якийсь “ефект” від його застосування виникає лише у малої частини населення, та й то – в одному, часто дуже різному місці спини. Філейна частина від цього “приладдя” рідко відчуває позитивні емоції. Можна, мабуть, лише про одну “тактильну” особливість говорити: в далекій дорозі спина дійсно затікає трохи менше. Але це, швидше, вторинна опція.

Веселить думка модників, які вважають, що цей аксесуар потрібен для запобігання складок на одязі. Розчарую: що штани, що піджаки з сорочками мнуться тільки сильніше, тож деревинки тут швидше погіршать ситуацію, ніж допоможуть. Те ж саме можна сказати і шанувальникам теорії лікування/запобігання різних чоловічих недуг: недотягує еко-масажер до потрібної точки. Ну в класичному виконанні – так уже точно.

Ключовим призначенням дерев’яної накидки було і залишається створення прошарку між оздобленням крісла і спиною/п’ятою точкою водія, щоб останні потіли настільки сильно. І зі своїм завданням вона справляється куди краще, ніж кондиціонер і вентиляція крісел.

Остання так і взагалі визнана доволі шкідливою опцією, особливо з урахуванням постійного використання, а система охолодження салону так просто туди не додуває – немає прямого дефлектора, спрямованого в потрібну точку. А ось “деревинки” дають змогу уникнути “кіл” на кріслі в спекотний день, зберегти оздоблення, та й одяг від величезних плям.

Досвідчені водії, яким неприємно сидіти в калюжі або належить виходити з машини, не соромляться користуватися перевіреним методом, який довів свою продуктивність, тож подібні аксесуари дотепер продають і в автомагазинах, і на маркетплейсах, що, своєю чергою, свідчить про їхню високу популярність. Нікому непотрібне продавати не будуть.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати навіщо досвідчені водії возять із собою знаменитий бальзам “Зірочка”

 

➡Підпишись на нас в – Google НОВИНИ, щоб отримувати більше цікавих новин про авто!

Advertisement

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню