Цікаві факти
0

2 найдорожчих автомобілі бренду Daewoo за всю історію

Daewoo, південнокорейський виробник автомобілів, історично відомий тим, що виробляє економічні автомобілі, а не розкішні автомобілі високого класу.

Однак було кілька моделей, які виділялися своєю відносною дорожнечею завдяки своїм особливостям, технологіям і ринку, на який вони були орієнтовані.

Тут ми розглянемо дві найдорожчі моделі Daewoo в історії, враховуючи їхні початкові ціни продажу та те, що зробило їх дорожчими за своїх однокласників.

1. Daewoo Arcadia (1994-1999)

  • Початкова ціна на ринку: Приблизно $42 000 (у Південній Кореї)

Ключові особливості та контекст:

Daewoo Arcadia був вершиною розкоші південнокорейського автовиробника. Представлена в 1994 році, Arcadia була створена на базі Honda Legend в рамках угоди про обмін технологіями з японським виробником.

Він був оснащений 3,2-літровим двигуном C32A V6, тим самим силовим агрегатом, що і Honda Legend, який забезпечував плавний і потужний рух.

Arcadia була оснащена розкішними функціями, які не властиві більшості автомобілів Daewoo, такими як шкіряні сидіння, дерев’яне оздоблення, автоматичний клімат-контроль і передові функції безпеки, які включали подвійні передні подушки безпеки і гальма з АБС.

Він також пропонував високотехнологічну на той час електроніку, включаючи аудіосистему преміум-класу та електронну систему збору плати за проїзд для зручності водіїв на південнокорейських автомагістралях.

Через високу ціну та фінансову кризу в Азії наприкінці 1990-х років, Arcadia не продавалася у великих кількостях і була знята з виробництва у 1999 році.

 

2. Daewoo Veritas (2008-2011)

  • Початкова ціна при запуску: Приблизно $35 000 – $40 000 (у Південній Кореї)

Основні характеристики та контекст:

Daewoo Veritas був повнорозмірним розкішним седаном, випущеним на ринок у 2008 році, в той час, коли компанія Daewoo перебувала у власності General Motors і була відома як GM Daewoo.
Veritas був, по суті, переробленим Holden Statesman/Caprice австралійського підрозділу GM, спрямованим на конкуренцію в сегменті розкішних автомобілів, де домінували європейські та японські бренди.

Він оснащувався 3,6-літровим двигуном Alloytec V6 для стандартних моделей, а також 5,0-літровим V8, доступним у вищих комплектаціях, що забезпечував продуктивність, яка була на рівні з конкурентами.

Розкішні штрихи включають просторий шкіряний салон, інформаційно-розважальну систему з супутниковою навігацією, датчики паркування та високоякісну аудіосистему.
Veritas був розроблений для представницького сегменту, пропонуючи рівень вишуканості та простору, який був відносно рідкісним у модельному ряді Daewoo.

Незважаючи на свої пропозиції, Veritas зазнав труднощів на ринку через жорстку конкуренцію та імідж бренду, який більше асоціювався з бюджетними автомобілями, ніж з розкішними седанами. Виробництво було припинено у 2011 році, коли GM Daewoo перейшла до Chevrolet у Південній Кореї.

І Arcadia, і Veritas представляли амбітні спроби Daewoo вийти на ринок розкішних автомобілів, що різко контрастувало з їхньою більш звичною роллю виробника доступних транспортних засобів. Ціни на ці моделі були значно вищими, ніж на решту модельного ряду Daewoo, завдяки їхньому висококласному позиціонуванню, потужним двигунам та вдосконаленим функціям.

Набіги Daewoo на сегмент розкоші мали обмежений успіх, здебільшого через те, що бренд традиційно не асоціювався з автомобілями високого класу. Цей дисонанс між сприйняттям бренду та його пропозицією, ймовірно, спричинив скромні показники продажів цих моделей.

Озираючись назад, можна сказати, що моделі Arcadia та Veritas привертають увагу не лише своїми цінниками, але й тим, що вони уособлювали – прагнення Daewoo урізноманітнити свою пропозицію та кинути виклик усталеним нормам на своїх ринках збуту.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 6 автомобільних марок, які випускають найбільш надійні двигуни

 

➡Підпишись на нас в – Google НОВИНИ, щоб отримувати більше цікавих новин про авто!

 

via

Advertisement

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню