ЛайфхакиПро БУ авто
0

5 недоліків переднього приводу, які часто змушують шкодувати водіїв про його вибір

5 недоліків переднього приводу, які часто змушують шкодувати водіїв про його вибір (1)

Автомобілі з переднім приводом сприймаються багатьма водіями, як значно економніші та ефективніші. Однак, як і будь-яке інше технічне рішення, передній привід має і конкретні недоліки, які змушують шкодувати про його наявність у низці дорожніх ситуацій, навіть коли водій не є адептом маневреної зимової їзди чи спортивного дріфту.

1. Нерівномірний знос покришок

5 недоліків переднього приводу, які часто змушують шкодувати водіїв про його вибір (2)
Знос буде нерівномірним.

У передньопривідного автомобіля шини зношуються не рівномірно, на відміну від автомобілів із заднім приводом. А все тому, що у випадку з останніми на всі колеса одночасно впливає і поперечне навантаження, і поздовжнє. У той час як у машин з переднім приводом обидва навантаження впливають лише на передні колеса.

 

2. Вартість обслуговування підвіски

5 недоліків переднього приводу, які часто змушують шкодувати водіїв про його вибір (3)
На ремонт розщедришся.

При порівнянних класах автомобілів та порівнянної цінової категорії передньопривідний автомобіль програє у питанні економічності. Підвіска в таких машинах загалом помітно складніша, а значить і дорожча у ремонті. Машини із заднім приводом, як правило, оснащені дуже простою підвіскою.

 

3. Керованість

5 недоліків переднього приводу, які часто змушують шкодувати водіїв про його вибір (4)
Страждає керованість машини.

Рульове колесо в передньопривідному та задньопривідному автомобілі поводиться не однаково. Загалом машини із заднім приводом демонструють куди кращу керованість у різних ситуаціях. А все тому, що кермо в передньопривідній машині змушене боротися з додатковими силами та моментами.

 

4. Щеплення з дорожнім покриттям

5 недоліків переднього приводу, які часто змушують шкодувати водіїв про його вибір (5)
Машини відчуваються по-різному.

Задньопривідні машини на відміну від автомобілів з переднім приводом не тільки краще їздять під гору, але й демонструють куди краще щеплення коліс із дорожнім покриттям. Особливо рельєфно проявляється ця особливість при здійсненні різкого розгону. А все тому, що задньопривідні машини передбачуваним чином у момент набору швидкості присідають на задню вісь, а не на передню.

 

5. Маневреність

5 недоліків переднього приводу, які часто змушують шкодувати водіїв про його вибір (6)
Ведуть себе машини по-різному.

Розвертатися в тісному дворі на задньопривідній машині набагато простіше, ніж на автомобілі з переднім приводом. В останніх поворот коліс значно сильніше обмежений кутом повороту шарнірів рівних кутових швидкостей.

 

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 3 важливі аспекти, як збити ціну при покупці вживаного автомобіля

Advertisement
Теги: ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню