Техно
0

Просте правило, яке допоможе відрізнити якісний шурупокрут від дешевої підробки

Просте правило, яке допоможе відрізнити якісний шурупокрут від дешевої підробки 1

В наш час стає все складніше знайти на ринку речі справді якісні. Багато виробників постійно шукають, де б заощадити ще. Тому якість продукції постійно падає. Найкраще видно це на інструментах. Ще гірше від того, що все частіше на ринку з’являється відвертий низькоякісний продукт і навіть підробки. Проста хитрість допоможе в цих умовах відрізнити добротний шурупокрут від недостатньо якісного.

Просте правило, яке допоможе відрізнити якісний шурупокрут від дешевої підробки 2
Відрізнити буває непросто.

Візуально відрізнити якісний шурупокрут від неякісного стає дедалі складніше. Навіть підробки та клони продукції популярних брендів, зроблені в Азії, сьогодні можуть виглядати вкрай переконливо під час первинного огляду. На перший погляд, для того, щоб відрізнити продукти різної якості, потрібно бути висококваліфікованим фахівцем з великим досвідом. Однак насправді це не так. Достатньо звернути увагу на одну єдину деталь.

Просте правило, яке допоможе відрізнити якісний шурупокрут від дешевої підробки 3
Дивитись потрібно на акумулятор.

Куди ж треба дивитися? Насправді все дуже просто – насамперед нас цікавить акумуляторна батарея інструменту. Річ у тім, що в більшості «посередніх» шурупокрутів використовуються не надто якісні АКБ. Впізнати таку можна в першу чергу за кількістю контактів. У дорогому акумуляторі їх буде не менше 4. Ще краще, якщо контактів в акумуляторі буде 5. Якісна електроніка в рази дорожча для самого виробника, а тому ставити її будуть тільки на інструмент найвищої проби, який здатний прослужити вірою і правдою не один рік і не одну сотні годин.

Просте правило, яке допоможе відрізнити якісний шурупокрут від дешевої підробки 4
Чим більше контактів – тим краще.

Звісно, ​​буває всяке. Іноді впізнати неякісний шурупокрут не дозволить навіть така хитрість. Дуже рідко, творці підробок показують небачену підступність і використовуються АКБ з додатковими неробочими контактами. У цьому випадку відрізнити якісний шурупокрут від неякісного дозволить лише комплексний підхід. Не зайвим буде зазирнути в техпаспорт і звернути увагу на редуктор інструменту. Хорошим непрямим свідченням якості є те, у якій манері виконані всілякі написи на інструменті.

Просте правило, яке допоможе відрізнити якісний шурупокрут від дешевої підробки 5
Менше, ніж із чотирма краще не брати.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 3 важливі аспекти, як збити ціну при покупці вживаного автомобіля

Advertisement
Теги:

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню