Лайфхаки
0

Нехороші ознаки, які вкажуть водієві, що прийшов час продавати машину

Рано чи пізно настає такий момент, коли від улюбленого автомобіля настав час позбуватися. На жаль, далеко не завжди на подібний крок доводиться йти лише тому, що захотілося чогось новенького. Автомобіль, як і будь-який інший механізм поступово стає непридатним. Тому дуже важливо своєчасно поміняти машину, яка в найближчому майбутньому стане постійним джерелом проблем.

 

Ознака перша: збільшився розхід масла і пального

Поганий знак.

Ця ознака працює тільки в комплексі з наступними двома. Однак і про неї слід пам’ятати. Звичайно, технічне обслуговування автомобіля може допомогти позбавитися «масложерства» і повернути споживання пального до заводських параметрів. Проте, з кожним роком це буде все складніше. У тому числі й у питанні фінансових вливань, адже суми за ремонт із кожним сезоном лише збільшуватимуться.

Масло постійно потрібно перевіряти.

Звісно ж, необхідно здійснювати постійний моніторинг: стежити за тим, скільки споживає машина на 100 км шляху, а також перевіряти поточний рівень масла хоча б раз на тиждень. Якщо ж під дном машини з’явилися масляні плями, то швидше за все справи стали зовсім погані. Хоча безумовно, перш ніж робити якісь висновки, краще все-таки поїхати на діагностику.

 

Ознака друга: машина почала «сипатися»

Безліч дрібних поломок – поганий знак.

Мабуть, найкрасномовніший момент, що вказує на те, що від «ластівки» пора позбуватися. Про що йде мова? Про будь-які дрібні поломки, причому як механічної складової машини, так і електронної. Витрачати гроші на ремонт можна рік, два, три. Однак, у якийсь момент такий підхід перестане бути раціональним. Як визначити потрібний момент? Можна дотримуватися простої формули: якщо на 10 тисяч км пробігу витрачається від 7 тисяч гривень на ремонт і ТО, то швидше за все машину слід міняти.

 

Ознака третя: з’явилася іржа

Машини неминуче іржавіють.

Головна водійська шкідлива порада – якщо машина почала іржавіти, то найкраще зайнятися її продажем, а не лікуванням. Хоча, звичайно, перед збутом автомобіля проблемні місця доведеться упорядкувати. Іржа – це така штука, побороти яку можна, але дуже складно. До того ж, перемогти головну кузовну хворобу можна далеко не завжди. У будь-якому разі, у якийсь момент грошові вливання на боротьбу з іржею перейдуть усі розумні межі. Кузовний ремонт на жаль коштує якихось неймовірних грошей.

Боротися чи позбавлятися – вирішує кожен сам.

Продати іржавіючу машину дуже непросто. Тому важливо розпізнати корозійний процес у той момент, коли він тільки починається. Після цього доведеться зробити непростий вибір: боротьба чи заміна. Важливо пам’ятати та розуміти: корозія – це природне явище для переважної більшості сучасних автомобілів, старших 7 років. Шукати іржу слід у ніші для запасного колеса, на горловині бака, на днищі, у дренажних системах, у підкапотному просторі, на кромках багажника, на кришках, на колісних арках.

 

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 3 важливі аспекти, як збити ціну при покупці вживаного автомобіля

Advertisement
Теги: , , ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню