Про БУ авто
0

Гаряча п’ятірка “баварців”, які сміливо можна вважати найкращими на світі

Автомобілі BMW традиційно мають не малий попит і інтерес з боку автомобілістів. Надійність, якість і стиль – це те, чому кожен любить і бажає отримати баварський автомобіль. Важко буде відшукати людину, яка була б однозначно негативно налаштована до цієї марки. Багато хто знає машини BMW з дитинства. Нічого дивного в цьому немає. Все тому, що в таборі популярної марки чимало справжніх легенд. На них сьогодні і подивимося.

 

BMW E34

Навіть людина, яка нічого не розуміє в автомобілях, напевно чула про таку машину, як BMW E34. Для інших це не просто об’єкт захоплення, а й справжня легенда автопрому. У BMW E34 є лише один недолік. Машину не випускають із 1996 року. Універсал у традиційному німецькому стилі був одягнений у кузов п’ятої серії. Машина була оснащена ASC і ASC + T. Мала близько 8 додаткових моделей. Важливою перевагою п’ятої серії було те, що свого часу цей ряд став найбільш представницьким за кількістю наявних на вибір моторів. Знайти можна було, як добрий бензиновий варіант, так і непоганий дизель.

 

BMW E60

Автомобіль, який з’явився на світ завдяки модифікації кузова п’ятої серії. Машину випускали з 2003 по 2009 рік. У 2007 році BMW E60 пережила серйозний рестайлінг, а також була доповнена значним набором додаткових функцій. Тоді ж седан отримав кілька нових двигунів, які доповнили і без того значний асортимент моторів. Випускали автомобіль у кузові універсал і седан.

 

BMW E38

Знаменитий на весь український простір “Бумер”, мабуть, не потребує зайвих описів. Люксовий автомобіль третього покоління виробляли з 1994 по 2001 рік. Модель примітна насамперед тим, що стала першим преміальним “баварцем”, який комплектувався, зокрема, дизельними двигунами. Більшість машин заковувалося в кузов седан. Однак, траплялися на ринку і непогані лімузини. Це був легкий, елегантний, але при цьому міцний і надійний автомобіль.

 

BMW E46

“Баварець” із четвертого покоління третьої серії легкових автомобілів компанії. Випускалася модель з 1997 року аж до 2006. Як завжди, німці побалували покупців свого часу широким асортиментом двигунів. Разом із чудовим дизайном і оснащенням це зробило BMW E46 неймовірно популярною машиною на ринку на початку XXI століття. Попит на машину був добре підігрітий появою спортивних модифікацій.

 

BMW E39

Насамкінець хотілося б згадати ще й про ось таку модифікацію кузова-п’ятірки, яка виходила на ринок з 1995 по 2003 рік. Автомобіль став проміжним між згаданими BMW E34 і BMW Е60. Вже одного єдиного погляду достатньо для того, щоб зрозуміти – ця машина виконана в абсолютно новому для “Баварії” стилі. Майже всі модифікації випускалися як седан, так і як універсал.

 

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 10 “вічних” японських автомобілів, які можна назвати еталоном надійності

Advertisement

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню