Про БУ авто
0

5 коробок передач, від яких досвідчені водії тікають, як від вогню.

5 коробок передач, від яких досвідчені водії тікають, як від вогню (1)

Коробка передач – один із найважливіших і водночас найбільш чутливих компонентів конструкції транспортного засобу. Кожен водій зацікавлений у тому, щоб його коробка була якомога надійнішою. На жаль, на ринку є досить багато трансмісій, які не в змозі похвалитися першокласною якістю.

 

1. Механічна IB5

5 коробок передач, від яких досвідчені водії тікають, як від вогню (2)
З цією коробкою одні проблеми.

Всупереч популярному міфу, механічні коробки передач ламаються нітрохи не менше від автоматичних всіх мастей. На сьогодні однією з проблемних МКПП залишається IB5 виробництва американської компанії Ford. Зустріти таку можна у моделях Focus та Fiesta. Особливо погано коробка веде себе на моторах з потужністю понад 100 кінських сил. Найсильніше страждають підшипники та диференціал.

 

2. Варіатор Jatco JF011E

5 коробок передач, від яких досвідчені водії тікають, як від вогню (3)
Міг бути добрий варіатор.

Мабуть, один із найпопулярніших варіаторів на сьогодні. Зустрічається на багатьох моделях японських автомобілів марок Nissan та Mitsubishi. Крім того, цей варіатор трапляється на машинах виробництва Suzuki, Dodge та Jeep. Сталевий ремінь із безлічі стрічок у коробці дозволяє перемикати передачі непомітно. Однак, він є і головним джерелом проблем, які особливо явно виявляються при пробуксовці або різкій манері їзди.

 

3. Гідромеханічна DP0

5 коробок передач, від яких досвідчені водії тікають, як від вогню (4)
Не надто вдала коробка.

Дуже відома гідромеханічна коробка передач французької розробки. Побачити можна насамперед на автомобілях марок Renault, Citroen, Peugeot. Незважаючи на те, що в 2009 році коробка зазнала багатьох змін, вилікувати її від «хронічних» захворювань у конструкторів так і не вийшло. Конструкція гідротрансформатора відверто не надійна. Коробка перемикається вкрай хаотично, що страшенно дратує будь-якого любителя динамічної їзди.

 

4. Гідромеханічна Hydra-matic GM 6T30

5 коробок передач, від яких досвідчені водії тікають, як від вогню (5)
Вирізняється ненадійністю.

Популярна і водночас дуже ненадійна автоматична коробка передач із 6 передачами. Найчастіше трапляється на численних моделях марок Chevrolet та Opel. Коробочка починає страждати вже після 30 тисяч кілометрів пробігу. Найпопулярніша проблема – часті перегріви та поломки гідротрансформатора. У 2014 році трансмісію сильно доопрацювали, проте «вроджені» проблеми все ще дають себе знати.

 

5. Автоматична DSG DQ200

5 коробок передач, від яких досвідчені водії тікають, як від вогню (6)
Поводиться погано.

Досить поширений “автомат” з 7 передачами, який з’явився на ринку в 2006 році на автомобілях Volkswagen, а також продукції кількох дочірніх марок. Робота коробки нерідко викликає характерні посмикування, що призводить до занадто швидкого зносу всього зчеплення.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 3 шкідливі звички автомобілістів, які завдають шкоди механічній коробці передач

Advertisement
Теги: , , , ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню