Про БУ авто
0

3 автомобілі, яких найчастіше позбуваються їхні власники

Не буває ідеальних автомобілів. Однак, складно звинувачувати водіїв у тому, що кожен з них хоче отримати таку “ластівку”, яка прослужить вірою і правдою багато років. На жаль, навіть серед загалом хороших моделей трапляються машини, які з тієї чи іншої причини не затримуються в одних руках довше кількох років.

 

1. Skoda Yeti

Дивний дизайн.

Автомобіль, який, з одного боку, сподобався багатьом автомобілістам… А з іншого боку, стабільно входить до топ-рейтингів з продажу на вторинному ринку. Більшість автомобілів, обладнується двигунами 1.2 і 1.4 літра з віддачею 105 і 122 “конячки”. Найчастіше це автомобілі з DSG, хоча зустрічаються і машини на “механіці”. Загалом Skoda Yeti має дуже гідний вигляд, однак у автомобіля є кілька серйозних проблем. Насамперед це корозія. Страждають пороги, днище, колісні арки, багажник і моторне відділення.

Викликає питання і якість матеріалів оздоблення в салоні. Нарікання у автомобілістів викликає також надійність двигуна і трансмісії. Найбільше проблем із роботизованими коробками. Так само у автомобіля вкрай примхливий термостат. Однозначно знайдеться за що можна похвалити Skoda Yeti. Однак, на жаль, відразливого в цій моделі чимало.

 

2. Hyundai ix35

Можна було б узяти...

Свого часу чимало автомобілістів віддали перевагу цій машині перед моделями від KIA. Приваблива зовнішність, багате оснащення, ефектне оформлення, доволі потужний двигун. З коробок в наявності гідромеханічний “автомат” і стара-добра “механіка”. Доволі поширені машини з двигунами 2 і 2.4 літра з віддачею 150 і 180 “коней” відповідно.

Чому ж ix35 так часто зустрічається на вторинному ринку? Основна проблема полягає в двигунах. Вони далеко не такі надійні, як хотілося б. Навіть за умови використання тільки якісного пального, пробіг у 180-200 тисяч км – це рекорд. Також у цієї моделі є проблеми з каталітичними нейтралізаторами, які слід міняти кожні 40-80 тисяч км.

 

3. Great Wall Hover

Китайський автомобіль

Загалом китайський компактний позашляховик Great Wall Hover добре зарекомендував себе на фоні інших китайських авто. Тут тобі і 2.4-літровий 128-сильний атмосферний двигун, і нерозрізний задній міст, і повний привід, що жорстко підключається. Є і наявність класичної рами на відміну від кузова. Однак, незважаючи на численні переваги, у більшості власників китайський авто все одно не затримується більше, ніж на кілька років.

Китайські авто не вирізняються якістю

Чому ж так? Насправді все досить просто. По-перше, у багатьох Great Wall Hover існують відомі проблеми з електронікою: проводка, блоки і датчики все ще занадто чутливі. По-друге, є проблеми з іржею кузова. По-третє, у наших автомобілістів все ще є логічні упередження з приводу “китайців”. І хоча вони справедливі, загалом GWH явно заслуговує на більше. Технічна частина позашляховика знаходиться на досить непоганому рівні.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 10 компаній, які випускають найбільш ненадійні автомобілі: їх краще уникати

Advertisement

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню