ЛайфхакиНовини
0

Яка допустима норма алкоголю в крові водія в Україні

допустима норма алкоголю

В Україні на законодавчому рівні діє законодавча норма, скільки проміле алкоголю може бути в крові водія. Для більшого розуміння, в цій статті ми розберемо, що це означає та які наслідки можуть бути для водія.

На даний момент, тим, хто керує транспортним засобом законом встановлено мінімальну допустиму кількість алкоголю в крові на рівні 0.2 проміле. Цей показник це одна тисячна частка, тобто проміле це відсоток але в 10 раз менше.
У світі існує класифікація, за якою 0.2% алкоголю в крові це майже нульова, найменша ступінь сп’яніння або ще як її називають доклінічна ступінь. Така кількість алкоголю, жодним чином не впливає на людину та на її здатність адекватно оцінювати реальність та не проявляється в зовнішніх ознаках. Щоб встановити рівень алкоголю в крові використовують спеціальні прилади поліцейські алкотестери чи драгери або в медичних лабораторіях.

Як поліцейський визначає рівень алкоголю в крові у водія?

Для визначення рівня алкоголю в крові, поліцейські використовують спеціальні пристрої – драгери чи простіше кажучи алкотестери. В різних країнах діють свої мінімально допустимі норми алкоголю в крові. У Скандинавських країнах, Китаї це 0.2%, в росії – 0.3%, в багатьох країнах Європи норми значно більші і вже становлять – 0.3 – 0.5%, 0.8% Великобританія, 0.8% США, 0.8% США – такі значні значення пояснюється специфікою та особливостями громадян цих країн.

допустима норма алкоголюЦе жодним чином не означає, що такі значення дозволяють водіям їздити нетверезими за кермом. В багатьох з вище перелічених країн водіям початківцям дозволено лише 0.00% щоб сісти за кермо та існують випадки, що вищі значення проміле може бути обтяжуючою обставиною для встановлення штрафу.
Таким чином діючі в Україні норми проміле в 0.2% є оптимальним та покликане врахувати різні особливості окремої людини, так як різна кількість алкоголю може по -різному впливати на свідомість та загальний стан поведінки.
Тому варто пам’ятати таку важливу річ, що цифра більше 0.2% на екрані драгеру це не остаточний вирок від поліцейського. Коли ви знаєте скільки проміле дозволено в Україні людині за кермом, не згодні з результатом перевірки на місці, можете вимагати огляду в медичній установі.

Зафіксуйте вашу вимогу в протоколі (якщо він вже складений) і вирушайте в лікарню, де вам доведеться довіритися професіоналізму дипломованого лікаря або лаборанта.

Advertisement
Теги: , , , , , , , , , , , , , , ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню