Іржаві крила – нічний жах будь-якого автомобіліста. На жаль, їх не в змозі врятувати навіть антикорозійна обробка. Захисне покриття рано чи пізно перестає діяти, втрачаючи свої властивості. Втім, є один перевірений роками спосіб, який допоможе надовго захистити кузовний метал улюбленої ластівки.
Бруд, вода, вологість та сніг – все це, потрапляючи під крила, поступово руйнує антикорозійний захист і призводить з часом до утворення спочатку «рижиків», а потім і повноцінних плям іржі. Через деякий час автомобільне крило може проржавіти повністю. Навряд чи потрібно нагадувати водіям про те, що саме крила є одним з найуразливіших місць на кузові автомобіля. Але насправді захистити їх не так вже й складно.
Однак перед початком захисної обробки слід попередньо зняти всі гумові та пластикові деталі на крилах. Також здійснюється демонтаж колеса. Після цього всю поверхню під крилом потрібно ретельно очистити, помити та просушити. Весь бруд, пил, масло повинні бути видалені. Виявлені осередки корозії зачищаються до сталевого блиску з допомогою наждакового паперу різної зернистості. Тільки після цього здійснюється знежирення поверхні під крилом. Найпростіше використовувати для цього ацетон.
Далі готується «праймер» – шар грунтовки. Для цього речовина, яка буде використовуватися як антикорозійний засіб, розводиться в бензині. Консистенція праймера повинна бути такою, щоб його можна було нанести за допомогою аерозольного пістолета. Після нанесення шару грунтовки потрібно почекати 5-6 годин. Лише після цього під крило наноситься антикорозійний засіб. Одним із кращих варіантів залишається гумобітумна мастика. Наноситься антикор у два шари. Кожен товщиною трохи більше 1 мм. Перед встановленням коліс засобу потрібно дати час засохнути.
Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 7 причин, чому в автомобілі почала погано гріти пічка