Лайфхаки
0

Що потрібно зробити з двірниками, щоб вони чистили скло і нічого не лишали

За вікном слабкий мінус, а то й зовсім невеликий плюс. На дорозі – традиційна «мішанина» зі снігу, бруду та дорожніх реагентів. Найгірше те, що вся ця рідка каша неминуче летить на лобове скло. У якийсь момент склоочисники перестають справлятися із ситуацією. На лобовому склі з’являються неочищені смуги, що поступово збільшуються. Чому таке стає можливим і як можна при невеликому бюджеті вирішити проблему?

Вся річ у замерзаючих коромислах.

Немає різниці, які у автомобіля склоочисники – каркасні чи безкаркасні. Рано чи пізно і ті, й інші починають погано чистити. Відбувається це тому, що щітки з часом замерзають. Винне у цьому не лише холодне повітря, а й вода, яку щітки змушені видаляти з лобового скла, а також сніг та хімічні реагенти. Найгірше те, що крига утворюється не тільки на гумці. Спочатку лід з’являється в місцях кріплення коромисел до каркасу пристрою для чищення. Через утворення льоду коромисла втрачають функціональність і більше не можуть вільно рухатися. Саме з цієї причини на склі з’являються з часом не прочищені смуги, які потім збільшуються.

Потрібно обробити силіконом кріплення, але не самі щітки.

Для вирішення проблеми брудних і снігових смуг на склі доведеться усунути першопричину нещастя – коромисла, що замерзають. Для цього завдання найкраще підійде найзвичайніше дешеве силіконове мастило! Також нам знадобиться чиста ганчірочка, найкраще невеликий фрагмент ганчірки. Ще непогано мати під рукою кілька вологих серветок, бажано спиртових. Але про них наприкінці. Коли все буде готове, можна братися до справи.

Щітки протираємо насухо.

Отже, насамперед щітки двірників потрібно почистити від снігу та льоду. Коли це буде зроблено, необхідно за допомогою ганчірки ретельно обробити силіконовим мастилом місце кріплення коромисел. Якщо з ганчіркою нічого не виходить, просто хлюпніть або розбризкайте «силікон». Коли це буде зроблено, необхідно переконатися, що мастило не потрапило на гумки. В іншому випадку на лобовому склі залишатимуться жирні незмивні розводи. Для цього добре протираємо гумку вологою/спиртовою серветкою. Ось, власне, і все! Такого захисту вистачить приблизно 150-200 км пробігу. Готуються щітки двірників до поїздки менше ніж за 5 хвилин.

Чиститимуть як нові.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати чим найкраще обробити болти та гайки при заміні коліс, якщо не силіконовим мастилом

Advertisement

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню