Лайфхаки
0

Дієвий лайфхак, як підвищити притискну силу двірників без зняття повідків

Проблема із погіршенням функціонування двірників знайома багатьом автовласникам. Згодом притискна сила щіток двірників слабшає, що призводить до того, що вони просто не справляються зі своїм завданням. У результаті лобове скло залишається брудним. При русі на його поверхні утворюються смуги, які ускладнюють видимість.

Згодом двірники починають гірше очищати лобове скло, і видимість значно знижується
Не завжди вирішення проблеми з очисною системою автомобіля криється у заміні деталей

Плюс до цього щітки під час роботи, торкаючись скла, видають неприємний скрип. Усунути цю проблему не допоможе навіть заміна деталей в системі, що очищає. Справа в тому, що в цьому процесі основною рушійною силою виступають притискні пружини, а не самі щітки. Коли вони слабшають, щітки перестають виконувати свою функцію.

Взимку підняті над склом двірники – звичайне явище
Небагато водіїв замислюються над тим, як сильно розтягуються пружини при тривалому піднятті двірників.

Безумовно, час впливає на те, що пружини слабшають, але є й інші фактори. Є водії, котрі зимою дворники піднімають над склом. Робиться це для того, щоб гумові елементи не примерзли до поверхні стекла. У цьому пружини повністю розтягуються, але це не дуже правильно. Плюс до всього багато залежить безпосередньо від конструкції двірників.

Заміна двірників або окремих деталей клопітке заняття та може вимагати використання додаткових інструментів

Повернути двірникам функціональність можна швидко, економно та самостійно. Необхідно замінити пружину, яку знайти у продажу можна не на всі двірники, на жаль. Найчастіше потрібно просто придбати нову конструкцію, що досить дорого. При покупці пружини окремо теж доведеться попрацювати. Міняти її не так вже й легко на практиці. Плюс до цього знадобляться спеціальні інструменти, які є не у всіх.

Можна скористатися іншим способом ремонту, але потрібні додаткові розрахунки

Тому можна спробувати використовувати простіший спосіб, при якому не потрібні ні нові пружини, ні конструкції, ні спеціальні інструменти. Потрібна звичайна кухонна вага для розрахунку сили притиску. Точна таблиця розрахунку є в інтернеті. Але при терміновій корекції можна обійтися і без цього.

Скріплюючи кілька пружинних кілець, збільшується натяг і відповідно сила притиску побільшає

Слід повідки підняти, а якщо потрібно, то й щітки зняти. Таким чином відкривається доступ до самої пружини. Використовуючи стяжку або дріт, необхідно скріпити кілька пружинних кілець одне з одним. Оскільки натяг її зміниться, то й сила притиску побільшає. Залишиться тільки все привести до початкового вигляду та перевірити роботу двірників.

 

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати нехитрий спосіб, як визначити, чи «проживе» ще акумулятор

Advertisement
Теги: , , ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню