Усі ми давно звикли до того, що на кожній автозаправці, яка себе поважає, паливо в автомобіль заливають співробітники бензоколонки. Тим паче, що в низці випадків водієві навіть не потрібно виходити з салону машини: мобільні додатки – в поміч. Однак не варто довіряти цю процедуру заправникам, і ось, власне, чому.
Перш за все, є ризик зіткнутися з банальним недоливом. Ні, за кількістю літрів, звісно, на колонці все буде “рівно”, але чи все потрапляє при цьому в паливний бак – велике питання. Поки автовласник миє ручки або оплачує “пальне” в касі, заправники нерідко зливають пару літрів у заздалегідь приховану каністру, щоб забезпечити себе “халявним” бензином.
Втім, і без подібних хитрощів співробітники АЗС можуть неабияк зіпсувати настрій автомобілісту. Досить часто заправники проявляють неакуратність, обливаючи бензином кузов, внаслідок чого виникає ризик пошкодження лакофарбового покриття.
Не менш, якщо не більш поширеними випадками є ситуації, коли персонал дряпає внутрішню частину лючка паливного бака в невдалих спробах швидше вставити пістолет у його горловину.
До речі, часто працівники автозаправних станцій нашвидкуруч забувають закрити лючок бензобака. Але куди гірше, якщо не закрутять кришку. Утім, це ще квіточки порівняно з тим, що поспіхом або через банальну втому заправник переплутає паливо, яке слід залити в автомобіль. Чим це може закінчитися для його власника розповідати, гадаємо, не потрібно.
Загалом, під час заправки машини на АЗС, заливайте паливо в бак самостійно. Як то кажуть, від гріха подалі. Або ж ретельно стежте за діями персоналу. І, до речі, обдаровувати працівників “чайовими” зовсім не обов’язково – кожен зі співробітників заправного комплексу отримує зарплату.
Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати чому дизельне паливо називають “соляркою”