Лайфхаки
0

Без скрипу та пропусків: як змусити двірники нормально функціонувати

Без скрипу та пропусків: як змусити двірники нормально функціонувати

Під час руху двірників по склу стали з’являтися характерні пропуски? Обладнання для очищення поверхні скла більше не справляється як слід зі своїм першочерговим завданням? До того ж почав з’являтися страшний дратівливий скрип? Більшість проблем зі склоочисниками виникає внаслідок невчасного догляду за ними. Благо, вирішити проблему в більшості випадків не становить особливих труднощів.

Двірники можуть почати рипіти.

Насамперед потрібно встановити, з яким саме склоочисником проблеми. Для цього слід здійснити уважний візуальний огляд двірників під час роботи на мінімальній швидкості руху щіток. Далі необхідно з’ясувати, в якому положенні є гумова стрічка двірників під час роботи. У статичному положенні гребінець щітки має бути перпендикулярно до рівня скла. Під час роботи двірників цей же гребінець повинен лише трохи відставати від металевої частини щітки. Найчастіше характерний скрип з’являється тільки в тих випадках, коли вся гумка помітно завалюється то на один, то на інший бік під час роботи. Також скрипи можуть відбуватися через те, що щітки почали дуже притискати гумки до скла.

Маніпуляції найчастіше виявляються марними.

Всі ці проблеми так чи інакше пов’язані з викривленням повідця. Вирішити їх допоможуть звичайні пасатижі, а також чиста щільна ганчірочка. Укладаємо тканину на повідець двірників, після чого акуратно гнемо його пасатижами в потрібну для вирівнювання конструкції бік. Іноді може знадобитися відігнути повідки трохи від скла з метою зменшення сили натиску. Це дозволить на деякий час позбутися і скрипу, і пропусків під час очищення скла.

Можна піджати пасатижами.

Крім того, існує безліч інших «народних» способів відновлення склоочисників. Хтось рекомендує «заточувати» стару гумку двірників за допомогою дрібнозернистого наждачного паперу. Інші радять занурювати гумки у різні речовини, наприклад, обробляти уайт-спіритом. Насправді більшість спроб «заощадити» на заміні склоочисників ні до чого хорошого не призводять. Ні занурення, ні заточення найчастіше не вирішують проблеми із двірниками навіть на нетривалий термін. Крім того, настійно не рекомендується намагатися змастити гумки силіконом або гліцерином. Подібні експерименти лише прискорюють зношування.

Найкраще – повна заміна.

Найдієвішим способом полагодити склоочисники була і залишається їхня заміна старих на нові. Крім того, рекомендується реалізовувати комплекс профілактичних заходів для максимального продовження терміну експлуатації двірників. Для цього достатньо стежити, щоб під обладнання не потрапляли сторонні предмети, наприклад, листя та гілки. Так само при першій можливості краще мити лобове скло з використанням спеціальних засобів. При цьому обов’язково користуйтеся якісною склоочисною рідиною. Не використовуйте звичайну воду. Всі ці прості поради серйозно полегшать та продовжують життя гумок склоочисників.

Потрібно доглядати за склом та двірниками.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про дієвий лайфхак, як підвищити притискну силу двірників без зняття повідків

Advertisement
Теги: , , ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню