Лайфхаки
0

5 помилок при заміні масла, які псують двигун і скорочують його життя.

5 помилок при заміні масла, які псують двигун і скорочують його життя.

Заміна масла в моторі – проста і зрозуміла процедура. Тим не менш, багато власників автомобілів допускають промахи, через які двигун зношується швидше, ніж повинен. Що це за помилки та як їх уникнути – у цьому огляді.

 

Помилка №1: зачекаю ще трохи

Перевірка рівня масла через щуп
Перевірка рівня масла через щуп

Головний промах полягає в тому, що водій дивиться лише на кілометраж і не користується щупом. Адже рівень масла залежить не тільки від кількості «пройдених» кілометрів, а й від манери та умов їзди, віку автомобіля та інших факторів.

Любителям поганяти доведеться міняти масло у моторі дещо частіше, ніж тим, хто їздить спокійно.

Порада: перевіряйте рівень масла в двигуні за допомогою щупа. Доливайте масло, як тільки його рівень знизиться, а якщо витрата дуже велика (більше, ніж 0.3-0.5 л на 1000 кілометрів), слід провести глибоку діагностику двигуна, з’ясувати причини масложерства.

 

Помилка №2: куплю те, що дорожче

Дороге – не означає якісне. Цю просту істину знають далеко не всі. На автомобільному ринку, як і інших сферах, триває боротьба бюджетів. Хто більше вкладає у маркетинг, той отримує кращий відгук від покупців.

Краще вивчити технічні характеристики автомобіля та вимоги виробника до вибору моторного масла, оскільки цей продукт не тільки служить мастилом для деталей, але й захищає їх від перегріву та корозії.

Порада: відключіться від рекламного шуму і вибирайте моторне масло, що підходить саме під ваш автомобіль, тому читайте інструкцію з експлуатації, там вказані всі рекомендації.

 

Помилка №3: ​​спробую нову присадку

Присадки у двигун
Присадки у двигун

Експериментувати з новими продуктами – чудова ідея, але не коли справа стосується авто. Бажаючи покращити роботу двигуна, ви можете зробити гірше.

Розберемося: навіщо потрібні присадки? Наприклад, для очищення двигуна від нагару та забруднень. А ще для збереження балансу хімічних компонентів у маслі. Саме вони запобігають появі піни, хімічних реакцій, осаду. Якщо ви не впевнені у товарі на 100%, відмовтеся від нього.

Порада: перед тим, як залити нове масло або присадки, проконсультуйтеся з реальним фахівцем.

 

Помилка № 4: два місяці минуло – настав час міняти масло

Затягувати із заміною масло не можна, але не варто і міняти його занадто часто. У другому випадку ви точно знатимете, що ніякого осаду в моторі немає, але ваші витрати неабияк збільшаться, причому без особливого сенсу. Порада: міняйте масло раз на рік або після того, як проїхали 7-10 тисяч кілометрів. Частіше – немає сенсу.

 

Помилка № 5: заощаджу на моторному маслі

Ще одна крайність, що призводить до катастрофи – ремонту або заміни двигуна. Так, ми говорили, що дороге – не означає якісне, але й щодо дешевого моторного масла скажемо те саме. Низька ціна обумовлена ​​дешевшими технологіями переробки або навіть тим, що виробник випускає відверто погане масло. Воно швидко вигорятиме, залишаючи на стінках двигуна осад. Результат – підвищена витрата масла та прискорене зношування двигуна.

Порада: вибираючи масло, звертайте увагу на всі характеристики – від ціни до складу. І купуйте продукт, що підходить для вашого авто.

Насамкінець дамо просту рекомендацію – стежте за станом вашого автомобіля і він прослужить вам вірою і правдою довгі роки. А якщо ви не бажаєте їздити на ньому довго, то хоча б наступному власнику він дістанеться у відмінному стані, та й продати його можна буде дорожче.

 

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати навіщо працівники на СТО скуповують відпрацьоване автомобільне масло

Advertisement
Теги: , , ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню