Лайфхаки
0

4 помилки, яких припускаються багато водіїв при спілкуванні з поліцейським патрульної поліції

4 помилки, яких припускаються багато водіїв при спілкуванні з поліцейським патрульної поліції

Спілкування з поліцейським інспектором для багатьох громадян є необґрунтовано хвилюючим моментом. У стресовій ситуації люди схильні не завжди приймати правильні рішення. Припускаючись помилок, громадяни часто можуть наламати дров і значно ускладнюють ситуацію. Сьогодні поговоримо про кілька важливих речей, які слід обов’язково пам’ятати під час спілкування з поліцейським патрульної поліції.

1. Бути “занадто розумним”

 

Є така категорія водіїв, яка з усіх сил прагне показати свою юридичну грамотність. На просторах інтернету для цього найчастіше рекомендують розпочинати спілкування з інспектором із питання на кшталт: «У чому причина зупинки?» Насправді поліцейський, який зупинив автомобіль, сам завжди представиться і назве причину. Швидше за все, це буде звичайна перевірка документів.

 

2. Одразу ж знімати поліцейського на відео

 

Якщо поліцейський раптом веде себе якось неадекватно, наприклад, хамить, підвищує голос або навіть загрожує, то зняти його на відеореєстратор – це добре. Однак, навряд це потрібно робити відразу ж при звичайній перевірці документів. Камера є захистом від хама та беззаконня, проте вона ж змушує поліцейського максимально дотримуватися протоколу, що не завжди добре і для водія. Насамперед у питанні часу та ретельності проведення всіх перевірочних процедур.

 

3. «Вставати в позу» та хамити

Останнє, що треба робити під час спілкування з поліцейським, – це хамити та розмовляти на підвищених тонах. Завжди потрібно намагатися поводитися спокійно та діяти в рамках закону. Є ряд речей, які при дотриманні регламенту процедури поліцейський має повне право. Наприклад, здійснювати огляд (тільки при свідків та оформленні протоколу) або перевірку документів. При цьому є такий же список речей, від яких автомобіліст може відразу відмовитися на законних підставах. Наприклад, водій може відмовитись бути свідком або може вимагати огляду на алкоголь в іншій медичній установі.

 

4. Відразу ж визнавати провину

 

Ще одна річ, яку слід робити в останню чергу. У низці ситуацій відмовлятися марно. Проте, якщо патрульний поліцеський не має прямих доказів вашої провини, то посперечатися можна і навіть потрібно. При цьому не потрібно намагатися сваритись з поліцейським, адже він лише фіксує факт порушення. Просто при складанні протоколу вкажіть, що не згодні з його текстом. Надалі справа перейде до суду, де можна буде, зокрема, подати апеляцію.

 

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати навіщо поліцейські США торкаються до машини порушника рукою відразу після зупинки

Advertisement
Теги: ,

Також цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Популярне
Меню