Мі-24В, його прозвали «літаючим крокодилом», – радянський ударний вертоліт, гримуча суміш штурмовика та бойової машини піхоти. Цей важко озброєний, захищений бронею та неймовірно живучий вертоліт був учасником багатьох військових конфліктів і чудово зарекомендував себе у бою.
Мі-24В – один із найшвидших ударних вертольотів у світі. У горизонтальному польоті машина з повним боєкомплектом легко розвиває швидкість до 335 км/год.
Гелікоптер призначений для знищення живої сили противника та її вогневої підтримки на полі бою. Він здатний літати на гранично малих висотах, що за умов гірської місцевості дозволяє здійснювати прихований підліт до розташування противника. Бойовий вертоліт «виринає» через скелі чи пагорби, після чого завдає ударів по ворогу із застосуванням ракетного, артилерійського та бомбового озброєння.

При бойовому навантаженні 2860 кг вертоліт не є неповороткою мішенню для вогню із землі. Він може різко змінювати курс та висоту, а також зависати у повітрі. Такі льотні характеристики дозволяють Мі-24В постійно маневрувати, завдаючи ударів на найважливіших ділянках.
Модифікація вертольота Мі-24В стала знаковою, саме на ній було встановлено новий протитанковий ракетний комплекс “Штурм” із системою наведення “Райдуга”, за допомогою яких ударний гелікоптер може впевнено боротися з бронетехнікою противника. До модифікації на вертоліт можна було встановити чотири протитанкові ракети, а в 1986 році їх кількість збільшили до шістнадцяти.

Також на Мі-24В для стрільби з кулемета в нерухомому положенні у льотчика встановили досконаліший оптичний приціл АСП-17В. Окрім стандартного пілотажно-навігаційного обладнання, на борту Мі-24В додали: допплерівський вимірювач швидкості та кута зносу ДИСС-15Д, радіокомпас АРК-15М, курсова система «Гребінь», радіовисотомір РВ-5, система автоматичного керування САУ-В24 та інше обладнання.
Було посилено елементи фюзеляжу. Зазнала модернізації і паливна система вертольота, тепер додаткові баки встановлюються на крилах вертольота, а не у вантажному відсіку.
Цей вертоліт є другим за кількістю виготовлених після вертольота США AH-64 Apache. На сьогоднішній день Мі-24 знаходиться на озброєнні кількох десятків армій світу, всього було вироблено 3,5 тис. одиниць гелікоптера різних модифікацій.